23 Nisan 'da Evde Kalan Çocuklarımız Unutulmadı

23 Nisan 2020 22:03 Emet Belediyesi 1776

23 Nisan 'da Evde Kalan Çocuklarımız Unutulmadı

Emet Belediyemizce TBMM’nin kuruluşu,23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızın 100.yıldönümünü evlerinde kutlamak zorunda kalan çocuklarımız unutulmadı.

Emet Belediyemizce TBMM’nin kuruluşu,23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızın 100.yıldönümünü evlerinde kutlamak zorunda kalan çocuklarımız unutulmadı. 
    İlçe merkezinde eğitim gören ilkokul öğrencilerimize belediyece hazırlanan  ile Türk bayrağı, bayrak balon,meyve suyu ve kekler Milli Eğitim müdürlüğü vasıtası ile çocuklarımıza ulaştırılıyor.
    Emet Belediye Başkanımız Hüseyin Doğan,İlçe Milli Eğitim müdürü Mustafa Cöre,başkan Yardımcısı Murat Uyanık  ile birlikte   ilkokul çocuklarımıza dağıtımı yapılacak  balon,bayrak,ve ikramların dağıtımınında tüm çocuklarımızı temsilen bazı evlerde ziyaretler gerçekleştirdiler. Bu yıl 23 Nisan coşkusunu evlerinde geçirmek zorunda olan çocuklarımza moral ve motivasyon amaçlı yapılan ziyaretlerde çocuklarımaza hediyeleri verilirken 23 Nisan akşamı saat 21’de balkon ve camlarda  buluşarak İstiklal marşımızı hep birlikte okuma çağrısı yaptılar.
    Konu ile ilgili açıklama yapan Emet Belediye Başkanımız Hüseyin Doğan şunları söyledi;
     “ Bu yıl TBMM’mizin kuruluşunun  100. Yıldönümü. Her yıl çocuklarımızın coşkularıyla kutladığımız 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramızı bugün pandemi salgını nedeniyle buruk kutluyoruz.ç Çocuklarımız alınan tedbirler kapsamında evlerindeler. Bizlerde Emet belediyesi olarak çocuklarımızın  bayramda yanlarında olduğumuzu göstermek adına birtakım çalışmalar geçrekleştirdik. İlçe Milli Eğitim müdürlüğümüz vasaıtası ile çocuklarımıza Türk bayrağı,bayrak balon ve çeşitli ikramlarda bulunduk. Tüm Türkiyede uygulanacağı üzere 23 Nisan perşembe günü saat 21.’de balkonlarımızda İstiklal Marşımızı hep birlikte söyleyeceğiz. Ardından Emet belediyesi olarak çocuklarımıza bir sürpriz hazırladık. O sebeb le tüm çocuklarımızı Perşembe akşamı saat 21’de balkonlara davet ediyorum”

 

  • Etiketler
Belediye Yazılımı: Medya İnternet™ - Belediye Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.