AK PARİT İL BAŞKANI SEBAHATTİN CEYHUN EMET İLÇESİNDEYDİ...

21 Ocak 2020 10:45 Emet Belediyesi 2050

Kısa bir süre önce Kütahya AK parti İlçe başkanlığına atanan Sebahattin Ceyhun, kongreler öncesi ilçe teşkilatları ziyaretlerini sürdürüyor.

AK parti de İl başkanı Ceyhun Emet ilçesinde parti teşkilatını ve Emet belediyesini ziyaret etti.
Ceyhun’u Emet ziyaretlerinde Emet Ak parti İlçe başkanı Süleyman Ciner, Belediye başkanımız Hüseyin Doğan,İl genel meclisi üyeleri, ilçe parti yönetim kurulu üyeleri karşıladı.Parti binasında partililerle bir araya gelen Başkan Ceyhun, göreve geldikten sonra başlatılan çalışmalar, önümzdeki süreçte yapılacaklar hakkında kısa bir bilgi verirken, birlik ve beraberlik içerisinde memelekete hizmet etmek için çalışacaklarını ifade etti.

Parti Teşkilatı ziyaret eden Ceyhun daha sonra Emet Kaymakamı Hasan Çiçek ve Emet belediye başkanımız Hüseyin Doğan’ıda makamlarında ziyaret etti.
Ceyhun'a başkan Doğan yapılan çalışmalar ve projeler hakkında bilgiler verirken günün anısına Emet'in doğal ve tarihi güzellikleirin içeren çini tabak takdim etti.

Başkan Ceyhun,3 günlük program kapsamında 13 ilçe teşkilatlarını ve belediyeleri ziyaret programı kapsamında Emet’ten Hisarcık ilçesine geçti.

  • Etiketler
Belediye Yazılımı: Medya İnternet™ - Belediye Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.