Anneler Gününde Belediye Başkanımız Hüseyin Doğan'dan Engelli Ailelerine Anlamlı Ziyaret

11 Mayıs 2020 14:59 Emet Belediyesi 157

10 Mayıs Anneler günü ve 10-16 Mayıs Engelliler haftası nedeniyle Emet ilçesi Belediye Başkanımız Hüseyin Doğan engelli çocuklarımız ve ailelerine ziyaretler gerçekleştirirdi.

Emet Belediye başkan yardımcısı Murat Uyanık ve Emet Sakatlar derneği şube başkanı Mustafa Mutlu ile birlikte, engelli çocuklarımızı ziyaret eden Belediye Başkanımız Hüseyin Doğan, çocuklara hediyeler,annelerine ise çiçek takdim etti.
Annelerin haklarının asla ödenemeyeceğini belirten Emet Belediye Başkanımız Hüseyin Doğan;” Bugün 10 Mayıs Anneler gününü kutlarken, aynı zamanda 10 -16 Mayıs Engelliler haftası nedeniyle bir dizi etkinlik gerçekleştirdik. Her annemiz fedakardır,ancak engelli ailelerimizin fedakarlığı çok daha kutsaldır. Bu münasebetle engelli ailelerimize ziyaret ederek şükranlarımızı sunduk.
Bizleri bu dünyaya getiren, her türlü fedakarlığa, cefakarlığa katlanarak büyüten annelerimiz, hayattaki kılavuzumuz, yol göstericimizdir. Mutluluğumuzla mutlu olan, üzüntümüzle kederlenen annelerimizin yüzünü güldürmek, onların gururlanacağı birer evlat olmak boynumuzun borcudur. Başta şehit annelerimiz olmak üzere,İyiliğin, şefkatin, fedakarlığın, merhametin ve koşulsuz sevginin kaynağı annelerimizin mübarek ellerinden öperek Anneler Günü´nü kutluyorum”dedi.

  • Etiketler
Belediye Yazılımı: Medya İnternet™ - Belediye Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.