BAŞKAN AKTAŞ EMET İLÇESİNDE

07 Haziran 2019 10:48 Emet Belediyesi 1076

Bursa Büyükşehir Belediye başkanı Alinur Aktaş bir dizi ziyaret için Emet ilçesine geldi.

Başkan Aktaş,Bursa Ak parti Emet ilçe başkanı Ayhan Salman,Bursa hayat hastanesi sahibi hemşehrimiz Ahmet Özkul ile birlikte bayram tatilini ilçemizde geçirdi.

Emet belediye başkanımız Hüseyin Doğan kısa bir süre önce Bursayı ziyaretlerinde başkan Aktaş’ıda makamında ziyaret ederek bayram tatili için ilçemize davet etmişti. Ziyaretlerine belediye projeleri hakkında fikir alışverişinde bulunarak destek istenen Aktaş’ta talep ve davete kayıtsız kalmadı.

Bursa büyük şehir belediyesi peyzaj mimarlarını ziyaret sonrası Emet ilçesine yollayan başkan Aktaş, bayramdada ilçemize gelerek incelemelerde bulundu. Başkan Aktaş’a ilçemizde belediye başkanımız Hüseyin Doğan, Ak parti Emet ilçe başkanı Süleyman Ciner eşlik etti. Başta Hisarlık şelalesi olmak üzere,şehiriçi incelemelerde bulunan heyet şehir planlaması adına fikir alışverişlerinde bulundu.

Başkan Aktaş’ın önümüzdeki günlerdede Bursa büyük şehir belediyesinden şehir planlamacısı mimarlar göndererek teknik destek vereceği bilgisi edinildi.

Bu arada Aktaş Emet ilçesinde bulunduğu sırada Rumeysa Türker ve Hasan Meral çiftinin nikahlarınıda kıydı.

Aktaş ziyareti ile ilgili yaptığı açıklamada;” AK Parti Bursa İl Başkanımız Ayhan Salman ile birlikte Kütahya Emet Belediye Başkanımız Hüseyin Doğan ve AK Parti Emet İlçe Başkanımız Süleyman Ciner'in misafiri olduk. İlçede incelemelerde bulunarak şehircilik anlayışımızı ve tecrübelerimizi paylaştık.

Emet ziyaretimiz sırasında iki genç çiftçimizin evlilik akitlerini gerçekleştirerek hayırlı bir işe ortak olduk. Her iki ailemize de sağlıklı ve huzurlu bir ömür diliyor, Rabbim'den iki cihan saadeti temenni ediyorum.”dedi.

  • Etiketler
Belediye Yazılımı: Medya İnternet™ - Belediye Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.