BAŞKANLARDAN ANKARA NEZDİNDE ZİYARETLER

11 Şubat 2021 13:58 Emet Belediyesi 56

Emet Belediye başkanımız Hüseyin DOĞAN ve AK parti Emet ilçe başkanı Süleyman CİNER başkan yardımcısı Murat Uyanık,son bir haftada 2 defa Ankara ziyareti gerçekleştirerek projeleri yerinde takip ediyorlar.

Ziyaretler kapsamında Kütahyalı ve Emetli hemşehri müdür ve daire başkanlarına da ziyaret gerçekleştiren Emet heyeti tüm proje ve yeni taleplerinde Ankara nezdinde takibinin devam edeceğini açıkladılar.

Çalışmalar kapsamında Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Yerel Yönetimler Genel Müdür Yardımcısı hemşehrimiz Ali ÇELİKBİLEK, Diyanet işleri başkanlığındaki hemşehrilerimiz özel kalem müdürü Hasan GÜÇLÜ, Eğitim hizmetleri Genel müdürü ,Kadir DİNÇ yanısıra Avrupa Birliği Dış İlişkiler Daire Başkanı Hemşehrimiz Sezer IŞIKTAŞ'ıda makamlarında ziyaret etti.

Aslen Uşaklı olan ve 1997 Emet Sağlık Lisesi mezunu olan Avrupa Birliği Dış ilişkiler daire Başkanı Sezer Işıktaş 2017 de Karaman Vali yardımcısı iken Emet kaymakamlığına atanmış, göreve başlamadan yeni bir atamayla Hatay Vali yardımcılığı oradanda Silopi Kaymakamlığına görevlendirme ile atanma ile beraber, Şırnak Valiliğince Silopi Belediyesindegörevlendirme ile Başkan Vekilliğine atanmıştı. İçişleri Bakanlığının merkez teşkilatına yapılan atama kararı ile 2020 Haziran ayındada Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Dairesi Başkanlığına atandı.

Belediye Yazılımı: Medya İnternet™ - Belediye Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.