Başkanlardan Bölgemizde Tarım ve Hayvancılık Adına Ziyaretler

24 Ağustos 2020 10:17 Emet Belediyesi

Emet ve Hisarcık Belediye Başkanları bölgede tarım ve hayvancılığın geliştirilmesi için Ankara'da ziyaretlerde bulundu.

Emet Belediye Başkanımız Hüseyin Doğan ve Hisarcık Belediye Başkanı Fatih Çalışkan, Bitkisel Ürünler Genel Müdürü Dr. Mehmet Hasdemir ve Balıkçılık ve Su Ürünleri Genel Müdürü Dr. Mustafa Altuğ Atalay'ı makamında ziyaret etti.
Hisarcık Belediye Başkanı Fatih Çalışkan, yaptığı açıklamada, "Önümüzdeki dönemde de yeni yatırımlara tüm hızıyla devam ediyoruz. Bölgemizdeki tarım ürünleri ve hayvancılığı geliştirmek, Ar-Ge ve inovasyon alt yapısının güçlendirilmesi adına planladığımız projeler için, Bitkisel Ürünler Genel Müdürümüz Dr. Mehmet Hasdemir, Balıkçılık ve Su Ürünleri Genel Müdürümüz Dr. Mustafa Altuğ Atalay'ı Emet Belediye Başkanı Hüseyin Doğan ile birlikte ziyaret ettik. Genel Müdürlerimize ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür eder, yürütmüş olduğu görevlerde başarılarının devamını dilerim" dedi.
Bölgesel değerleri ekonomiye kazandırma adına Keçi peyniri projesinin hibe desteğinin ve yapılacakların istişaresini gerçekleştirdiklerini ifade eden Emet belediye başkanı Hüseyin Doğan ise;” İlk hibe projemizi GaziEmetimize has keçi peynirimizin üretimini artırma adına yaptık ve hibe desteği aldık. Genel müdürlerimiz ile projeyi değerlendirirken,2 ilçe ortak proje yürütülen hayvan barınağı projemizde değerlendirdik. İlçelerimiz ve bölgemizin kalkınması adına çalışmalarımızı devam edecek “dedi.

  • Etiketler
Belediye Yazılımı: Medya İnternet™ - Belediye Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.