BELEDİYE BAŞKANIMIZ'DAN BURSA ÇIKARTMASI

28 Mayıs 2019 09:48 Emet Belediyesi 1341

Belediye başkanımız Hüseyin Doğan, Ak parti İlçe başkanı Süleyman Ciner ve beraberindeki ekip, Bursada bir dizi ziyaret gerçekleştirdiler.

Öncelikle  hemşehrimiz Ahmet Özkul’u kendilerine ait Hayat hastanesinde ziyaret eden heyet, hemşehrimiz Özkul’la beraber daha sonra Bursa Büyükşehir belediye başkanı Ali Nur aktaş’ı makamında ziyaret ettiler. Bursa Karayolları bölge müdürü Turgay Çolak’ıda ziyaret eden heyet Emet yol çalışmalarında son durumu yerinde değerlendirdiler.

                              BURSA BÜYÜK ŞEHİR BELEDİYESİNDEN DESTEK

Bursa büyük şehir belediye başkanı  Aktaş’a hayırlı olsun ziyareti yapan heyet belediye projeleri üzerine fikir alışverişlerinde bulundular. Belediye başkanımız Hüseyin Doğan Emet belediyesi ve hayata geçirmek istedikleri projeler hakkında bilgi verirken başkan Aktaş’ında desteğini aldı.

Belediye başkanımız Hüseyin Doğan ziyaretle ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi;

               “ Bursa büyük şehir belediye başkanımız sayın AliNur Aktaş’ı makamlarında ziyaret ettik. İlgi ve alakaları için kendilerine şükranlarımızı sunuyoruz. Sayın başkanla  belediye çalışmaları ve projeler hakkında istişarelerde bulunduk. Sağolsunlar kendileri  çalışmalarda gerekli destekleri vereceklerini ifade ettiler.Bizlerde kendilerini ilçemize davet ettik.İnşallah önümüzdeki günler ilçemiz için çok daha güzel olacak.Büyük şehir belediye başkanlarımızı ziyaretlere devam edeceğiz.”dedi.

YOL  SORUNLARIMIZIN ÇÖZÜMÜNDE SONA YAKLAŞIYORUZ

               Belediye başkanımız Hüseyin Doğan ve Ciner  Bursa ziyaretlerinde karayolları bölge müdürü Turgay Çolak’ıda makamında ziyaret etti.  Emet-Tavşanlı  yolu başta olmak üzere Simav ve Çavdarhisar yolları hakkındada çalışmalar hakkında bilgi alan heyet müjdeli haberlerle döndü.

              Belediye başkanımız Hüseyin Doğan, özellikle Tavşanlı yolunda bayram sonu yeni yol çalışmaları için çalışmaların başlayacağını beyanla şunları söyledi;

               “ Karayolları bölge müdürümüz sayın Turgay Çolak’ı makamına ziyaret ederek yol çalışmalarımızı hakkında bilgi aldık. Tavşanlı yolumuzda heyelana bağlı göçme meydana gelen yerlerde çalışmalar zaten hızla devam ediyor.Çökrenden yeni yola bağlanacak 6 km’lik yol için ihaleyi alan YAFA firması bayram sonu şantiyesini kuruyor. Göçme nedeniyle kapalı olan yolumuz kısa sürede hizmete açılıcakken, çökrene kadar olan 6 km lik yol bağlantı yapımıda hızla başlayacak. Simav yol çalışmaları ve Çavdarhisar yol çalışmalarıda devam ediyor. İnşallah Emetimizin yol sorunlarının çözümlerinde sona yaklaşıyoruz. Emet çevre yolu yapımımızda bu çalışmalarla birlikte başlayacak. Bizlerde bu çalışmalara bağlı olarak bizlerde şehir giriş ve çıkış düzenlemeleri hayata geçireceğiz.”dedi.

              Belediye başkanımız Hüseyin Doğan Bursada oldukça verimli geçen ziyaretlerde kendilerine eşlik eden ve destek veren Bursa Hayat hastanesi hemşhrimiz Ahmet Özkul’ada teşekkür ederken;” Emet halkımıza Hemşehrilerimizin selamını getirdik. İnşallah bu tür ziyaretlerimizi daha sık gerçekleştirerek Emetimiz için en iysini en güzelini yapmak için mücadele edeceğiz “dedi.

  • Etiketler
Belediye Yazılımı: Medya İnternet™ - Belediye Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.