BELEDİYE BAŞKANIMIZ HÜSEYİN DOĞAN CUMA ZİYARETLERİ KAPSAMINDA ESENTEPE MAHALLESİNDEYDİ

19 Şubat 2021 10:19 Emet Belediyesi 18

Emet Belediye başkanımız Hüseyin Doğan bugün Cuma namazı sonrası Esentepe mahallesindeydi...

BELEDİYE BAŞKANIMIZ HÜSEYİN DOĞAN CUMA ZİYARETLERİ KAPSAMINDA ESENTEPE MAHALLESİNDEYDİ

Emet Belediye başkanımız Hüseyin Doğan bugün Cuma namazı sonrası Esentepe mahallesindeydi...

Belediye başkanımız Hüseyin Doğan Cuma ziyaretleri kapsamında başkan yardımcılarımız Murat Uyanık ve Süleyman Sami Demirsöz ile beraber Esentepe mah.muhtarı Mehmet Kaygısız ile bir araya gelerek mahallede yapılan çalışmaları değerlendirip talepleri dinledi.

Galericiler sitesi,Sanayi esnafı ve yeni sanayi sitesi esnafları ilede bir araya gelen başkan Doğan talepleri dinlerken Emet esnaf odası başkanı Abdullah Ünal ile çalışmaları değerlendirdiler.

Belediye Başkanımız Hüseyin Doğan ziyaretlerde esnaflara İstiklal Marşımızın kabulünün 100.yılı anısına belediyemizce bastırılan İstiklal Marşı bez flamasını hediye etti.

Her Cuma esnaf ve mahalle ziyaretlerine devam edeceklerini belirten belediye başkanımız Hüseyin Doğan ;" Yoğun çalışma tempomuz içerisinde esnaflarımız muhtarlarımız ve halkımızla sık sık bir araya gelmeye çalışarak sorunlarını yerinde incelemeye ve taleplerini almaya çalışıyoruz. Belirli program dahilinde tüm mahallerimiz ,esnaflarımız. ve toplumumuzun her kesimi ile bir araya gelmeye çalışacağız.Amacımız halkımızın ayağına giderek yerinde tespitlerle kısa sürede sorunlarına çare üretmek.Bu amaçla bugün Esentepe mahallemizde muhtarımız,galericiler sitemiz ve sanayi esnaflarımızla buluştuk.İlgi ve alakalarına teşekkür ediyorum.Sorun ve taleplerini yerinde inceledik.Çözümler için ilgili birimlerimize gerekli talimatlar verilmiştir.Tüm gayretimiz halkımızın genel refahı ve modern huzurlu bir ilçede yaşamalarını sağlamak içindir.Rabbimin izniyle GaziEmetimize hizmet için yoğun bir döneme giriyoruz.Hep birlikte geleceğin Emeti için çalışmaya devam edeceğiz"dedi.

Belediye Yazılımı: Medya İnternet™ - Belediye Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.