BELEDİYE BAŞKANIMIZ HÜSEYİN DOĞAN VATANDAŞLARIMIZI UYARDI "SALGIN HENÜZ GEÇMEDİ"

27 Mayıs 2020 12:06 Emet Belediyesi 3855

Sokağa çıkma kısıtlaması sona ererken yasağa uyan vatandaşlara ve sahada görev alan herkese teşekkür eden Emet belediye başkanımız Hüseyin Doğan, halkımızıda sağlıkları ve sürecin başarılı bir şeklide devamı için aynı titizlikle kurallara uymaya devam etme çağrısında bulundu.
Arife günü başlayan sokağa çıkma ksıtlamasının dolmasına dakikalar kala Emet belediye başkanı Hüseyin Doğan bir açıklama yaptı.
Başkan Doğan sokağa çıkma kısıtlama sürecine katkılarından dolayı yasağa uyan tüm vatandaşlarımıza teşekkür ederken;”Bu süreçte halkımızın huzur ve refahı için, 24 saat görevlerinde olan, İlçe sağlık çalışanlarımız, ilçe Emniyet müdürlüğümüz personellerimiz, ilçe jandarma komutanlığımız personelimiz, mahalle muhtarlarımız, belediye çalışanlarımız,vefa sosyal destek hattında görev alan vatandaşlarımız, imamalrımız,üretim adına görevleri başında olan işçi memur personellerimiz nöbetçi olarak halkımıza hizmet veren fırın işletmesi, eczacılar,market gbi esnaflarımıza teşekkür ediyorum. “dedi.
Salgının henüz geçmediğinin altını çizen Emet belediye başkanımız Hüseyin Doğan;” Henüz pandemi salgını geçmiş değil. Bizler salgınla mücadelemize devam ederken halkımızıda aynı bilinçle maske kullanımı,sosyal mesafeyi ayarlama gibi kurallara uymaya devam etmelerini istiyoruz. İnşallah başarı ile yürütülen bu süreci hep birlikte aşacağız. Tekrar bu süreçte sahada görev alan herkese ve sokağa çıkma kısıtlamasına riayet eden değerli Gazi Emet halkımıza şükranlarımı sunarken, nice bayramlara sağlık,mutuluk ve huzurlu bir şekilde ulaşmamız temennilerimle saygılarımı sunuyorum“dedi.

  • Etiketler
Belediye Yazılımı: Medya İnternet™ - Belediye Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.