BELEDİYE BAŞKANIMIZDAN 65 YAŞ ÜSTÜ VATANDAŞLARIMIZA EVLERİNİN ÖNÜNDE ZİYARET

24 Nisan 2020 21:59 Emet Belediyesi 1552

-BELEDİYE BAŞKANIMIZDAN 65 YAŞ ÜSTÜ VATANDAŞLARIMIZA EVLERİNİN ÖNÜNDE ZİYARET
-65 YAŞ ÜSTÜ VATANDAŞLARIMIZA KOLONYA, DEZENFEKTE ÜRÜNLERİ VE MASKE DAĞITILIYOR...
Emet Belediye Başkanımız Hüseyin Doğan, korona virüs tedbirleri kapsamında sokağa çıkmaları kısıtlanan 65 yaş üstü vatandaşlarımızı ziyaret etmeye devam ediyor.
BelediyeBaşkanımız Hüseyin Doğan  belediye başkan yardımcımız Murat Uyanık ile birlikte ,kapı önünde görüştüğü 65 yaş üstü vatandaşlara  kolonya,dezenfekte ve maskeden oluşan   çanta hediye ederken, ihtiyaç ve taleplerini not aldırarak gerekli desteğin sağlanması için talimat veriyor.
Yapılan ziyaretlerinin süreceğini belirten Emet belediye Başkanı Hüseyin Doğan” Ülkemizin pandemi salgını ile mücadelesi tüm hızıyla devam etmekte. Bununla ilgili oluşabilecek olumsuzluklara karşı tedbirlerimizi almaktayız. Her zaman deneyim ve tecrübelerinden yararlandığımız, örf, adet, kültür ve değerlerimizi yarınlara taşımamızı sağlayan yaşlılarımız bizlerin en  kıymetli hazineleridir. Ömrünü, bütün emeğini ailesine, milletine, ülkesine adamış yaşlılarımıza hizmet götürmek,  onları memnun etmek, hepimiz için toplumsal ve insanlık görevidir. Ülke olarak zor günler yaşadığımız dönemde kendi sağlıkları için evlerinden çıkmaları kısıtlanan yaşlılarımızı ziyaret ederek hal hatır soruyor, ufakta olsa hediyelerimizi veriyoruz. Kendilerinin ihtiyaç ve taleplerini alarak,yerine getirmeye çalışıyoruz.Değerli büyüklerimize  ziyaretlerimiz esnasında mutlaka kendilerini koruması gerektiğini ve kendileriyle ilgili ihtiyaçlar oluştuğunda bizleri haberdar etmesini kendilerine ifade ediyoruz. Ramazan ayına girdiğimizi şu mübarek günlerde ziyaretlerimizle yaşlılarımızın yanında olmaya devam edeceğiz. Ülke olarak hep birlikte, gayret,tedbir ve dua ile Allahın izniyle bu belayı ülkemizden def edeceğiz”dedi.

  • Etiketler
Belediye Yazılımı: Medya İnternet™ - Belediye Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.