Çevre Şehircilik Bakanlığından Emet Belediyemize Hibe Arazöz

20 Ocak 2021 15:17 Emet Belediyesi 285

Çevre ve Şehircilik Bakanlığınca Emet Belediyemize hibe edilen 575 bin tl bedelli 9 tonluk arazöz ilçemize geldi.

Çevre Şehircilik Bakanlığından Emet Belediyemize Hibe Arazöz

Çevre ve Şehircilik Bakanlığınca Emet Belediyemize hibe edilen 575 bin tl bedelli 9 tonluk arazöz ilçemize geldi.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Emet Belediyemizin itfaiye hizmetlerinde kullanılmak üzere hibe ettiği 9 tonluk arazöz Emet Belediyemize teslim edildi.

575 bin TL bedelinde 9 tonluk arazözün Çevre ve Şehircilik Bakanlığından hibe olarak alındığını beyanla arazöz’ün ilçe halkına hayırlı olmasını dileyen Emet Belediye Başkanımız Hüseyin Doğan yaptığı açıklamada şunları söyledi;

“ Göreve geldiğimiz günden itibaren, daha kısa sürede ve hızlı bir şekilde halkımıza hizmet verebilmek amacıyla araç filomuzu hızla yenileyerek güçlendirdik. Şu ana kadar kamyon,kepçe,vidanjör, yol süpürme aracı,bir hizmet aracı hizmete girmişti. Bugünde Çevre ve şehircilik bakanlığımızın hibesi olan arazözümüz hizmet filomuza katıldı. Böylece 1 milyon 200 bini hibe 1 milyon 800 bini öz kaynaklarımızdna olmak üzere 3 milyon tl değerinde hizmet araçlarımız tek tek hizmete giriyor. Bir adette çöp aracımız gelecek. Ardından yine belediyemizde hizmet kalitesini artırma adına 3 aracımızın alımı içinde çalışmalarımız sürüyor. İlçe halkımıza ve belediyemize hayırlı olmasını dilerken, hibe araç desteği için başta Çevre ve şehircilik bakanımız Murat Kurum olmak üzere Ak parti Kütahya Milletvekillerimize,İl başkanlığımız ve ilçe başkanlığımıza ilçem halkı adına şükranlarımı sunuyorum “dedi.

Belediye Yazılımı: Medya İnternet™ - Belediye Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.