EMET BELEDİYE BAŞKANIMIZ HÜSEYİN DOĞAN'IN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

24 Mayıs 2020 12:04 Emet Belediyesi 1398

"Çok Değerli GaziEmetli Hemşehrilerim!

Tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 pandemi salgını nedeniyle olağanüstü günler yaşıyoruz.

2020 Ramazan ayımız oldukça mahsun geçti.

Mübarek Ramazan ayımızıda bu zor şartlar altında hem salgınla mücadele hemde rabbimize kulluk görevlerimizi yerine getirmeye çalışarak geçirdik.

Belki camilerimizde terahvi namazlarımızı kılamadık, eş dost,akrabalarımızla iftar bereketlerimizi paylaşamadık. Ama bu Ramazan en önemlisi eş,dost ve akrabalarımıza sevgi ve saygımızı, onlarında sağlıklarını düşünerek kişisel inzivaya çekilerek gerçekleştirdik. Hastalığa sebebiyet vererek kul hakkına girmekten imtina ettik.Şimdide ülkemiz genelinde bayram sürecinde sokağa çıkma kısıtlaması ile hep birlikte evlerimizde bayramı geçireceğiz. Büyüklerimizi ziyaret ederek mübarek elllerini öperek hayır dualarını almaktan mahrum kalacağız. Ama herşeyden öte bu bayram sevdiklerimizi hastalıklardan korumuş olacağız.

Rabbim bu mübarek günlerde ibadetlerimizi kabul ile bizleri sevdiklerimizle birlikte sağlıklı nice Ramazan aylarına ve bayramlarına ulaştırsın…

Bu duygu ve düşüncelerle siz değerli Gazi Emet halkımızın mübarek Ramazan bayramını tebrik ediyor sağlık,mutluluk ve huzur dolu günlere hep birlikte ulaşmamızı yüce Rabbimden niyazla hepinize saygılarımı sunuyorum.”

  • Etiketler
Belediye Yazılımı: Medya İnternet™ - Belediye Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.