EMET BELEDİYEMİZ YENİ CENAZE NAKİL ARACI HİZMETTE

08 Eylül 2021 11:42 Emet Belediyesi 45

Son bir yılda hibe ve özkaynaklar yoluyla 8 hizmet aracı alan Emet belediyemiz 9. aracı olan Cenaze nakil aracını araç filosuna kattı.

Emet belediyemiz hizmet filosunu güçlendirmeye devam ediyor. Son 1 yıl içerisinde 8 hizmet aracını filosuna kazandıran Emet belediyesi, yeni aldığı Cenaze nakil aracınıda hizmete sundu.

Belediyemiz tarafından daha önce 1 milyon 800 bini hibe, 1 milyon 200 bini öz kaynaklardan olmak üzere 3 milyon tl’ye Kepçe, vidanjör,yol süpürme aracı, çöp kamyonu, nakliyat kamyonu,arazöz, hizmet aracı ve pikap alınmıştı.

Emet belediyemizihtiyaç kapsamında 4 cenaze taşımalı ve soğutmalı, cenaze nakil aracını alarak filosuna kattı.

Konu ile ilgili açıklama yapan Emet belediye başkanımız Hüseyin Doğan şunları söyledi,

“ Emet belediyesi olarak vatandaşlarımızın en mutlu günlerinde yanında olmak kadar en acılı günlerinde de yanlarındayız. Vefat eden vatandaşlarımıza karşıda son görevimizi en iyi şekilde yapmak ve vefat eden vatandaşlarımızın ailelerinin en acılı günlerinde yanlarında olduğumuzu ve acılarını paylaştığımızı göstermek adına yeni cenaze nakil aracımızı belediyemiz filosuna kattık.4 cenazelik aracımızın soğutma sistemleride bulunuyor. Rabbim son nefesimizde bizleri imanımızdan ayırmasın.Yeni aracımız memleketimize hayırlı olsun “dedi.

  • Etiketler
Belediye Yazılımı: Medya İnternet™ - Belediye Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.