Emyo Öğrencileri Gülten Dayıoğlu İle Tanıştı

17 Aralık 2021 13:33 Emet Belediyesi 84

Emyo Öğrencileri Gülten Dayıoğlu İle Tanıştı

Emyo'da eğitim gören ve Emet KYK yurdunda kalan öğrencilerimiz belediye organizasyonunda Belediye Başkanımız Hüseyin Doğan ile belediye sosyal tesislerinde bir araya geldi.

Emet Meslek Yüksek okulunda öğretimlerini gören ve Emet KYK yurdunda kalan öğrenciler yurt sosyal hizmetler birimleri organizasyonunda Emet Belediyesi Sosyal Tesislerinde Emet Belediye Başkanımız Hüseyin Doğan, Belediye başkan yardımcısı Süleyman Sami Demirsöz ve Emet Kyk Müdüresi Arzu Kızılkaya ile bir araya geldiler.

Emet Belediyesi Sosyal tesislerde düzenlenen etkinlikte Belediye Başkanımız Hüseyin Doğan ülkemizin dört bir yanından eğitimleri için Emet ilçesine gelen öğrencilerin isteklerini taleplerini dinleyerek, başta eğitim alanında olmak üzere yapılacak çalışmalar hakkında bilgi verdi.

İkametgahını Emet ilçesine taşıyan öğrencilere belediye tarafından işletilen Hamamlar ve Sosyal tesislerde %50 indirim sağladıklarını belirten Belediye Başkanımız Hüseyin Doğan şunları söyledi;

“Gençlerimize yönelik sosyal ve sportif alanlar için çalışmalarımız devam ediyor Özellikle spor konusunda yeni futbol sahası, basketbol ve voleybol sahalarımız ihaleleri gerçekleştiriliyor. Sizler bizlere ailelerinizin emanetlerisiniz. Hepinizi ilçemizin kültür elçileri olarak görüyoruz. Eğitim hayatınızda ilçemizde sosyal, kültürel ve sportif anlamda yaşam alanlarınızı geliştirmeyi görevimiz kabul ediyoruz. Belediye olarak bu sosyal tesislerimizde de kütüphane, lokal ve spor ve fitnes salonumuzu hizmete alarak halkımızın ve öğrencilerimizin hizmetine sunduk. İmkânlarımız dahilinde gençlerimizin eğitim hayatlarını ilçemizde rahatça sürdürmeleri adına çalışmalarımız sürecektir. Dedi.

Öğrencilerin Emetli dünyaca ünlü çoçuk kitapları yazarı Gülten Dayıoğlu ile görüşmek istediklerini belirtmeleri üzerine Belediye Başkanımız Hüseyin Doğan, yazar Dayıoğlu’nu cep telefonu ile görüntülü arayarak öğrencilerle buluşturdu.

Gülten Dayıoğlunu görüntülü olarak arayan Belediye Başkanımız Hüseyin Doğan Öğrencilerin selamlarını ileterek onların isteklerini iletti

Öğrenci temsilcisi vasıtası ile yazar Dayıoğlu ile görüşen öğrenciler kısa bir süre önce eşini kaybeden yazarımıza başsağlığı dileyerek kendilerini okullarında görmek istediklerini ifade ederek ilçemize davet ettiler.

Yazarımız Dayıoğlu’da sağlık problemleri el verirse seve seve geleceğini, ayrıca okul vasıtası ile telekonferans yöntemiyle de okulda konferans verebileceğini ifade etti.

Program sonunda Öğrenciler Belediye Başkanımız Hüseyin Doğana Teşekkür ederek başarılar dilediler

Belediye Yazılımı: Medya İnternet™ - Belediye Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.