650 Metrelik Emet İlçe Giriş Yolunun 500 metresi Tamamlandı

10 Ocak 2021 14:02 Emet Belediyesi 90

Emet Çevre yolu ve kavşak çalışmalarında sona girerken ilçe giriş yolunun büyük bir bölümü tamamlanarak hizmete girdi

650 Metrelik Emet İlçe Giriş Yolunun 500 metresi Tamamlandı

Emet Çevre yolu ve kavşak çalışmalarında sona girerken ilçe giriş yolunun büyük bir bölümü tamamlanarak hizmete girdi

Soğuk bir kış gününde Emet için sıcak bir haber çevre yolu ve ilçe giriş yolundan geldi.

Emet Belediye Başkanımız Hüseyin Doğan bir süredir çalışmaları süren ilçe giriş yolunun büyük bir bölümünün trafiğe açıldığı açıkladı.

Belediye Başkanımız Hüseyin Doğan 3.8 km çevre yolu çalışmaları yanında Emet ilçe girişinde 650 metrelik yoldada çalışmaların büyük bir bölümünün tamamlandığı beyanla şunları söyledi;

“Kış aylarına girmemize rağmen karayolları ekiplerimiz ve belediye ekiplerimizin de çalışmalarını yoğunlaştırdığı Emet çevre yolu ve Emet ilçe giriş yolumuzda çalışmaların büyük bir bölümü tamamlandı.

3.8 km’lik çevre yolumuz yanında 650 metrelik ilçe giriş yolumuzuda 500 metrelik alanda çalışmalar tamamlanarak trafiğe açıldı. Kış aylarında ilçe giriş çıkışında 1. Toki yol güzergahımızı kullanılırken öncelik arz eden ve bölünmüş yol olarak modern bir yola kavuşan ilçe giriş yolumuz da yoğun mesai harcandı.. Önümüzdeki hafta kar yağışı beklenirken, 1. Toki istikamet güzergahında trafikte ciddi aksamalar olabileceği ve Allah muhafaza kazalar olabileceği düşünülerek ekiplerimizce çalışmalar bu bölgemizde yoğunlaştırıldı. Bu amaçla 650 metrelik yolumuzda 500 metre tamamlanarak halkımızın hizmetine sunulmuş oldu. Kısa sürede çevre yolumuz ve ilçe girişi yolumuzda kalan kısımda tamamlanarak tamamen halkımızın hizmetine sunulacak. İlçemize hayırlı olsun “dedi.

Belediye Yazılımı: Medya İnternet™ - Belediye Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.