EMET BELEDİYEMİZ GES PROJESİNDE GÜNEŞ PANELLERİ MONTE EDİLİYOR...

09 Aralık 2020 23:16 Emet Belediyesi 101

Emet Belediyemiz GES projesi ihalesini alan Tunahan Sonar Enerji Trm Gıda İnşaat san Tic A.Ş ve Konelsis kontrol elektronik otomasyon A.Ş.ortaklığı çalışmalarını hızlı bir şekilde sürdürüyor. Emet belediye başkanımız Hüseyin Doğan güneş panelleri monte edilen inşaat alanındaçalışmaları yerinde inceledi. Bu ay sonuna kadar tamamlanacak ve üretime geçecek güneş enerji üretimi tesisi 5 Milyon 790. bin tl ye yapılıyor. Tesisler tamam lanınca yılda 1 milyon 600 kwsaat enerji üretilirken,Emet belediyesi ayda 130 bni tl artı Kdv gelir elde ederken tesisler 3 yılda kendini amorti edecek.

Emet Belediyemiz GES projesi ihalesini alan Tunahan Sonar Enerji Trm Gıda İnşaat san Tic A.Ş ve Konelsis kontrol elektronik otomasyon A.Ş.ortaklığı çalışmalarını hızlı bir şekilde sürdürüyor. Emet belediye başkanımız Hüseyin Doğan güneş panelleri monte edilen inşaat alanındaçalışmaları yerinde inceledi.

Bu ay sonuna kadar tamamlanacak ve üretime geçecek güneş enerji üretimi tesisi 5 Milyon 790. bin tl ye yapılıyor. Tesisler tamam lanınca yılda 1 milyon 600 kwsaat enerji üretilirken,Emet belediyesi ayda 130 bni tl artı Kdv gelir elde ederken tesisler 3 yılda kendini amorti edecek.

Belediye Yazılımı: Medya İnternet™ - Belediye Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.