Genel Müdür Kınay'dan İlçemize Ziyaret

30 Eylül 2021 13:55 Emet Belediyesi 57

3 Dönem AK parti Kütahya Milletvekilliği yapan,Tarım Kredi Yem Sanayi A.Ş Genel Müdürü Hasan Fehmi Kınay'dan ilçemize ziyaret

22.23 ve 24. dönem AK parti Kütahya Milletvekili ve halen Tarım Kredi Yem sanayi A.Ş genel müdürü olan Hasan Fehmi Kınay ve beraberindeki heyet Emet belediye başkanı Hüseyin Doğan’ı makamında ziyaret etti.

Genel müdür Kınay’a, Tarım kredi kooperatifleri Kütahya bölge birliği müdürü Serhat Özübek, Tarım kredi kooperatifleri merkez birliği yönetim kurulu başkanı Köksal Kacır, ve Tarım Kredi Kooperatifi Emet müdürü Oğuzhan Sargın eşlik etti.

Gerek belediye gerekse Tarım kredi koop. Çalışma ve projeleri üzerine değerlendirmelerde bulunulan görüşmelerde, Emet belediyesi keçi peyniri projesinin bölgeye ve üreticiye sağlayacağı katma değerde değerlendirildi.

Tarımsal kalkınmada bölgelerin tarımsal zenginliklerini değerlendirme adına uygun projelerin geliştirilmesinin öneminin vurgulandığı görüşmelerde, genel müdür Kınay, belediyenin kooperatifleşme ve markalaşma çalışmaları için başkan Doğan ve proje ekibine teşekkürlerini sundu.

Nazik ziyaret için teşekkür eden Emet Belediye Başkanımız Hüseyin Doğan, sürdürülebilir tarımsal kalkınma adına Emet keçi peyniri projesinin adım adım ilerlediğini belirterek, projenin büyütülerek, daha fazla üreticinin üretime katılmasının hedeflendiğini ifade etti.

Başkan Doğan ziyaretin anısına ziyaretçilere İstiklal Marşımızın kabulünün 100.yılı münasebetiyle belediyece bastırılan İstiklal Marşı bez flamasını takdim etti.

  • Etiketler
Belediye Yazılımı: Medya İnternet™ - Belediye Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.