İlçe Protokolü Kadına Şiddete Hayır broşürü ve Mehmet Akif Şiir Cd'si Dağıttı

20 Aralık 2019 10:30 Emet Belediyesi 474

Emet ilçesinde ilçe protokolü, jandarma trafik ekipleri ile birlikte trafiğe çıkarak sürücü ve yolculara Kadına şiddet olayları bilgilendirme broşürü ve Mehmet Akif Ersoy şiirlerinden oluşan cd dağıttılar.

Emet ilçesi Okullar caddesi ve Emet bekleme mevkiinde jandarma trafik ile birlikte İlçe Kaymakamı Hasan Çiçek,Emet Belediye başkanımız Hüseyin Doğan,İlçe jandarma komutanı Mukadder Demir, İlçe Emniyet müdürü Gökhan Ylıdrım ve Emet ilçe Milli Eğitim müdürü Mustafa Cöre durdurulan araçlarda sürücülere ve yolculara broşür dağıtarak,konu hakkında bilgilendirme yaptılar.
"Şiddete hep birlikte hayır" sloganıyla hazırlanan broşürlerle kadına yönelik şiddet olaylarına karşı farkındalık oluşturularak bilgilendirme yapan protokol,Mehmet Akif Ersoy anma haftası etkinlikleri kapsamında Milli şairimizin şiirlerinden oluşan cd dağıtımıda gerçekleştirdiler.
Emet kaymakamı Hasan Çiçek, Mehmet Akif Ersoy haftasında milli şairimizin şiirlerinin seslendirildiği Cd’leri dağıtıldığı sürücvü ve yolculara kadına şiddet olaylarına dikkat çekmek adına Aile ve sosyal politikalar bakanlığınca hazırlanan el broşürlerini dağtıldığını ifade etti.
Emert belediye başkanı Hüseyin Doğan’da Allahın erkeklere emaneti kadınlara şiidet olayının dinen ve vicdanen kabul edilemeyeceği vurgusunu yaparak, temennilerinin ülkemizde kadın şiddetlerinin son bulması olduğunu belirtti.

  • Etiketler
Belediye Yazılımı: Medya İnternet™ - Belediye Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.