Kütahya Ve İlçeleri Basın Mensupları Emet İlçesindeydi

04 Ocak 2020 10:42 Emet Belediyesi 2478

Kütahya Gazeteciler Cemiyetine bağlı Kütahya ve ilçeleri basın mensupları , Emet termal resort’ta Emet kaymakamı Hasan Çiçek ve Emet belediye başkanımız Hüseyin Doğan ile basın toplantısında bir araya geldi.

Cemiyet içi seminer etkinliği kapsamında Kütahya Gazeteciler cemiyeti başkanı Erkan Sağlam ve merkez ve ilçelerde görev yapan gazeteciler Emetteydi. Emet termal resort’ta aileleri ile birlikte konaklayan kafile, Cumartesi günü basın toplantısında ilçemiz idarecileri ile bir araya geldi.
Emet termal resort Emeti hatun salonunda düzenlenene basın toplantısına Emet kaymakamı Hasan Çiçek,Emet belediye başkanımız Hüseyin Doğan, Belediye başkan yardımcıları İbrahim Hügül,Murat Uyanık,AK parti Emet ilçe başkanı Süleyman Ciner, Kütahya Gazeteciler cemiyeti başkanı Erkan Sağlam Emet termal resort müdürü Ramazan Sezer ve basın mensupları kaltıldı.
Emet termal otle müdürü Ramazan Sezer gazetecilere hoşgeldiniz diyerek, otel, termal sular ve yaptıkları çalışmalar hakkında kısa bir bilgi verdi.
Daha sonra basın toplantısına geçilirken,Emet Kaymakamı Hasan Çiçek ve Emet belediye başkanımız Hüseyin Doğan yaptıkları çalışmalar, projeler ve hedefleri hakkında basını bilgilendiren birer konuşma yaptılar. Basın mensuplarının sorularını da cevaplayan ilçe idarecilerimiz ile yakşaık 1.5 saat süren toplantı toplu resim çekimi ile sona erdi.
Basın toplantısında Kütahya Gazeteciler Cemiyet başkanı Erkan Sağlam, Kaymakam Çiçek,Belediye başkanımız Hüseyin Doğan,Otel müdürü Sezer ve Ak parti Emet ilçe başkanı Süleyman Ciner’e etkinlik ve evsahipliği anısına birer hediye takdim ettiler. Emet belediye başkanı Hüseyin Doğan’da tüm gazeteciler adına cmeiyet başkanı Erkan Sağlam’a günün anısına çini tabak takdim etti.
Başkan Sağlam, Emet ilçesinde düzenlenen her etkinlikte kendilerine destek veren Emet termal resorta ve bugün bu etkinliğin düzenlenmesindeki katkılarından dolayı Belediye başkanı Hüseyin Doğan ve İlçe kaymakamı Hasan Çiçek’e teşekkür etti.
Kütahya Gazeteciler Cemiyetinin Emet ilçesinde düzenlediği ve Konya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sefa Özdemir ve Basın İlan Kurumu Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Arslan'ında katıldığı "Yerel basın sorunları ve çözüm önerileri ile Yerel basın swot analizi "konulu seminerleri tamamlanmasından ardından Pazar günü basın mensupları ilçemizden ayrıldılar.

  • Etiketler
Belediye Yazılımı: Medya İnternet™ - Belediye Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.