“Onlar Bize Yüce Rabbimizden Birer Emanet”

16 Şubat 2021 12:25 Emet Belediyesi 31

Emet ilçemizde yoğun kar yağışının ardından ekiplerimizin karla mücadelesi devam ederken, sokak dostlarımızda unutulmadı.

“Onlar Bize Yüce Rabbimizden  Birer Emanet”
Emet ilçemizde yoğun kar yağışının ardından  ekiplerimizin karla mücadelesi devam ederken, sokak dostlarımızda unutulmadı.  
Belediyemiz Zabıta Amirliğince ilçemizin muhtelif terlerindeki sokak hayvanlarımız için yapılan besi noktalarına yiyecek tedariki sürdürülürken, soğuk havada yem bulmakta zorlanan kuşlar için de belirli noktalara yem konuldu.
Esentepedeki sokak hayvanları yaşam alanımız başta olmak üzere şehrimizde bulunan besi odaklarına   mamalar bırakılırken, kuşlar içinse temin edilen buğdaylar  serpildi.
Çalışmalar hakkında bilgi veren Emet belediye başkanımız Hüseyin Doğan;    “ Sokak dostlarımız  bizlere yüce Allahın bir emaneti. Bu zor kış şartlarında yiyecek bulmakta zorlanan sokak dostlarımız için temin ettiğimiz mamalarımız düzenli olarak dağıtılıyor.Yine kış şartlarında yem bulmakta zorlanan kuşlar için ekiplerimiz belirli noktalara buğday serperek yiyecek desteği veriyorlar.Yaz kış  yüce rabbimizin  bizlere emaneti olan sokak dostlarımız için mama desteği vermeye devam edeceğiz. “dedi.

Belediye Yazılımı: Medya İnternet™ - Belediye Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.