YEŞİL BURSA’NIN MİMARLARI EMET’E GELECEK

13 Haziran 2019 09:17 Emet Belediyesi 535

Belediye Başkanımız Hüseyin Doğan Bursa büyük şehir belediyesi peyzaj, şehircilik ve imar daire müdürlüğü elemanlarının Emet ilçesine geleceğini açıkladı.

Emet belediye başkanımız Hüseyin Doğan Bursa büyük şehir belediye başkanı Alinur Aktaş’ın ilçe ziyaretinin ardından önümüzdeki hafta büyükşehir belediyesinden uzman ekiplerin ilçeye geleceğini ifade etti.

Belediye Başkanımız Hüseyin Doğan, Bursa büyükşehir belediyesi İmar,şehircilik ve peyzaj daire başkanlıklarından ekiplerin Emet ilçesine geleceğini beyanla;” Sayın başkanımız Aktaş’ın ilçemiz ziyaretleri oldukça verimli geçti. İlçemizi adım adım dolaşarak, daha yeşil ve modern bir Emet için neler yapabileceğimiz konusunda istişarelerde bulunduk.İlçemizden çok memnun olarak ayrıldılar.Sağolsunlar kendileri bilgi,tecrübe ve birikimleri çerçevesinde ilçemizin modernizasyonuna katkıda bulunacaklar. Bu amaçla alanında uzman büyük şehir belediyemizin imar, peyzaj ve şehircilik mimar ve uzmanları önümüzdeki hafta ilçemize gelecekler. İlçemizin mevcut durumunu resmini çekip,planlamalarla projeler geliştireceğiz. Yap bozcu bir belediye anlayışı dışında ilçemizin , kalıcı, geleceği kucaklayan ve belirli plan program dahilinde gelişimini temine çalışacağız. Hedefimiz yeşil ve modern bir Emet…”dedi.

  • Etiketler
Belediye Yazılımı: Medya İnternet™ - Belediye Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.